Perforatorius 800W keičiamu griebtuvu / BOSCH GBH-2-26-DFR
Išparduota
Perforatorius SDS+ 800W keičiamu griebtuvu / BOSCH GBH-2-26-DFR
Numatomas pristatymas:
15 Май - 17 Май
Описание
Galingas universalus įrankis
 Techniniai duomenys
 Naudojamoji galia
 800 W
 Sūkių skaičius tuščiąja eiga
 0-900 min-1
 Maksimalus sūkių skaičius
 900 /min
 Smūgių dažnis
 4000 min-1
 Įtampa / dažnis
 210 – 240 V / 50 – 60 Hz
 Komplekte – gylio ribotuvas
 Maks. smūgio energija
 2.7 J
Pakuotė
Plastikinis lagaminas
 Maks. grąžto Ø betonui gręžti
 26 mm
 Maks. grąžto Ø medienai gręžti
 30 mm
 Maks. grąžto Ø plienui gręžti
 13 mm
 Svoris
 2.9 kg
  Įrankio matmenys
 407×210 mm