Suvirinimo aparatas 200A 7,1kW 230V (IGBT-200V)
Išparduota
Numatomas pristatymas:
15 Май - 17 Май
Артикул: V75003 Категория: Метка: Brands:
Описание
TECHNINIAI DUOMENYS:
įtampa 230V-50Hzabsorbuota galia: 7,1 kVAsuvirinimo srovės reguliavimas: 20-200Adarbo ciklas: 60%elektrodo skersmuo: 2,5–4,0lankinis uždegimas: kontaktasapsaugos laipsnis: IP21AušintuvasTerminė apsaugaLCD ekranas