Suvirinimo aparatas 315A 13kW 230V (IGBT-315V)
Išparduota
Numatomas pristatymas:
15 Май - 17 Май
Артикул: V75005 Категория: Метка: Brands:
Описание
TECHNINIAI DUOMENYS:
įtampa 230V-50Hzabsorbuota galia: 13 kVAsuvirinimo srovės reguliavimas: 20-315Adarbo ciklas: 60%elektrodo skersmuo: 2,5–5,0lankinis uždegimas: kontaktasapsaugos laipsnis: IP21AušintuvasTerminė apsaugaLCD ekranas